Menu główne:
pażdziernik 2018
7 kolejnych Scaletronów (1") zamontowanych w Spółdzielni Mieszkaniowej Nowy Dwór we Wrocławiu. Poniżej zdjęcia wybranych lokalizacji.
12 września 2018
Z przyjemnością informujemy, że dostaliśmy nową referencję -
8 maja 2018
Dziś dostaliśmy nową referencję -
16 stycznia 2018
Opinie lokatorów budynku SM Budowlani we Wrocławiu przy ulicy Zaruskiego 2-
"Informuję, że moja instalacja wodna oraz ciśnienie wody jest prawidłowe. Po przegotowaniu wody wystepuje brak kamienia osadowego -
"Informuję, że ciśnienie w instalacji wodnej mam właściwe. Moja żona zauważyła, że przy wodzie używanej do napełniania żelazka brak kamienia kotłowego. Przy podlewaniu kwiatków wodą zimną brak wykwitów węglanów i innych osadów. Przy używaniu czajnika elektrycznego widoczne tylko ślady białego osadu. Brak osadu wewnątrz czajnika. W urządzeniach łazienki nie ma problemu z czyszczeniem perlatorów czy filtrów pralki. W zbiorniku toalety brak osadu i kamienia w toalecie.
"Oświadczam, że niżej podpisani w swoich mieszkaniach nie mają problemu z ciśnieniem wody ciepłej i zimnej. Instalacja w mieszkaniu wymieniona na nową we własnym zakresie działa bez zarzutu.
"Informuję, że instalacja wodna w moim mieszkaniu funkcjonuje od początku istnienia bloku. Ciśnienie wody w kranach jest dobre. Nie ma widocznego kamienia. Herbatę gotujemy w czajniku, czasami widoczny jest biały osad. W obecnym czasie nie mam problemu z wodą podczas prasowania."
"Informuję, że obecnie mam wymienioną instalację wodną i nie wnoszę żadnych uwag co do ciśnienia wody w kranach. Nadmieniam również, że na dnie czajnika nie osadza się kamień. W poprzednich latach używaliśmy filtra do wody, a następnie dopiero ją gotowaliśmy. Obecnie wlewamy wodę prostę z kranu i bezpośrednio gotujemy. Nie mam uwag."
"Oświadczam, iż mój lokal posiada instalację wodną założoną na przełomie lat 1989/1990, działającą do tej pory. Po 25 latach eksploatacji instalacja wodna powinna być wymieniona na nową, gdyż zarosła kamieniem kotłowym i stała się mniej funkcjonalna. Moja sytuacja finansowa nie pozwoliła na rozpoczęcie remontu kuchni, ubikacji i łazienki. Dzięki decyzji Zarządu SM Budowlani o zakupie urządzenia odkamieniającego mogłem zrezygnowac z wymiany instalacji wodnej, gdyż w krótkim czasie udrożniła się i jest teraz sprawna. W łazience na kontakcie wanny z kafelkami ściennymi tworzył się kamień, który trzeba było usuwać chemią. Obecnie jest czysto i nie tworzą się złogi kamienia. Na bateriach i wylewkach oraz słuchawce prysznica brak osadzania kamienia. W poprzednich latach byłem wielokrotnie zmuszony wymieniać czajniki z powodu zarośnięcia kamieniem, teraz używamy zwykłego czajnika ogrzewanego gazem -
20 czerwca 2017
Po ponad półrocznej eksploatacji czterech urządzeń odkamieniających przez Spółdzielnię Mieszkaniową Nowy Dwór we Wrocławiu (budynek 8 / 11 kondygnacyjny przy ul. Wojrowickiej 32-
24 marca 2017
Rozpoczęliśmy testy urządzenia CAT 1/2" zainstalowanego na uzupełnieniu wody obiegowej w ciepłowni ESV Wisłosan sp. z o.o. Nowa Dęba.
19 września 2016
Mamy nową referencję od SM Budowlani we Wrocławiu -
15 września 2016
Testy bakteriologiczne, przeprowadzone przez różne, polskie i zagraniczne laboratoria akredytowane, w tym Świdnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, potwierdziły, że w wodzie wypływającej z pralki po użyciu ozonatora znajduje się:
0 bakterii gronkowiec złocisty (Staphylococcus aureus)
0 bakterii paciorkowiec kałowy (Enterococcus faecalis)
0 bakterii pałeczka okrężnicy (Escherichia coli),
Czyli ściek z pralki z ozonatorem spełnia wymogi bakteriologiczne dla wody pitnej w zakresie najgrozniejszych i nabardziej rozpowszechnionych bakterii -
Zdjęcia: strony www Świdnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (http://www.spwik.com.pl/articles/page/Laboratorium)
2 sierpnia 2016
Artykuł prezesa Innovenergy sp. z o.o. Tomasza Huberta Cioski w W Dolnym Śląsku: Tania produkcja w Chinach to już przeszłość: Polacy tańsi od Chińczyków
1 lipca 2016
Rozpoczęliśmy oficjalną sprzedaż ozonatorów do pralek.
25 lutego 2016
Otrzymaliśmy bardzo miły dla nas list referencyjny od Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani we Wrocławiu, gdzie zainstalowaliśmy w październiku ub. roku urządzenie odkamieniające CAT 3/4". Dziękujemy!
1 -
Na zaproszenie Krajowej Izby Gospodarczej "Przemysł Rozlewniczy" oraz Miasta i Gminy Uzdrowioskowej Muszyna, wzięliśmy udział w Festiwalu Wód Mineralnych oraz towarzyszącej mu konferencji "Dobra woda źródłem zdrowia" zorganizowanej z udziałem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego. Nasze ekologiczne stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających z całej Polski i sąsiedniej Słowacji, w tym zwłaszcza fachowców, którzy docenili ekologiczne i prozdrowotne aspekty oferowanych przez nas rozwiązań, zabezpieczających urządzenia techniczne, bez pozbawiania wody zawartych w niej życiodajnych pierwiastków.
Więcej informacji:
Relacja KIG "PR"
Relacja PTMag
Relacja UMiG Muszyna
8 czerwca 2015
W gronie 60 wyselekcjonowanych, najbardziej innowacyjnych spółek na Dolnym Śląsku zostaliśmy zaproszeni do elitarnego Champions Club zorganizowanego przez Bank Światowy. Pierwsze spotkanie Champions Club z przedstawicielami Banku Światowego, NCBiR, PARP oraz Urzędu Marszałkowskiego odbyło się w siedzibie EIT+ we Wrocławiu. Więcej informacji:
http://www.eitplus.pl/pl/pierwsze_spotkanie_„champions_club”_/37579/
oraz
http://www.invest-
29 -
Na zaproszenie EUROPEAN BUSINESS CLUB (http://www.eu-
Przentacja współpracy CTE z Innovenergy
Spotkania kuluarowe
Spotkania kuluarowe
12 maja 2015
Dziś, dzięki gościnności i uprzejmości CTE, organizujemy nasze pierwsze webinarium dla naszych agentów i dystrybutorów. Nagranie będzie dostępne do pobrania z biura wirtualnego.
8 maja 2015
Grupa DCE -
16 marca 2015
Otrzymaliśmy od dawna oczekiwany raport GSA Public Buildings Service (Federalnej Administracji Budynków Publicznych USA -
9 -
Odwiedziliśmy z delegacją CTE targi magazynowania energii IRES w Duesseldorfie oraz instalacji i energii odnawialnych IHS we Frankfurcie n/Menem. Nawiązaliśmy wiele bardzo obiecujących kontaktów, które powinny zaowocować -
19 listopada 2014
Otrzymaliśmy certyfikat PZH:
31 października 2014
Seminarium w Zakładzie Inżynierii Chemicznej PWr
26 września 2014
Na zaproszenie Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość pt. Programy wsparcia dla budownictwa energooszczędnego oraz wdrażania technologii opartych na OŹE w Krzyżowej. W trakcie konferencji przedstawiliśmy nasz projekt badawczy, częściowo finansowany ze środków Dolnośląskiego Bonu na Innowacje WCTT, realizowany we współpracy z MZEC Świdnica i PWr jako przykład dobrych praktyk klastrowych, finansowania działań badawczo -
5 września 2014
Podpisaliśmy umowę o współpracy naukowo -
SUW Św. Katarzyna
Zbigniew Hajłasz, prezes zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. Siechnice, pani Kamila Przewdzięk, kierownik badań z ramienia ZGK oraz Tomasz Cioska, prezes Innovenergy sp. z o.o.
27 sierpnia 2014
Otrzymaliśmy od producenta urządzenie 4" Colloid-
Colloid-
Colloid-
11 sierpnia 2014
Urządzenie Limetron 1/2" zostało zainstalowane w budynku biurowym CTE w Świdnicy.
30 lipca 2014
Jakość i bezpieczeństwo urządzenia Limetron zostałypotwierdzone certyfikatem WRAS -
28 lipca 2014
Pierwsze urządzenia Limetron zostały wysłane do naszych Agentów.
4 lipca 2014
Na zaproszenie zarządu Centrum Technologii Energetycznych (CTE) w Świdnicy odbyło się oficjalne podsumowanie projektu badawczego w MZEC Świdnica sp. z o.o. Spotkaniu przewodniczyli prezes CTE – Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość pan Krzysztof Brzozowski oraz wiceprezes, pan Marek Rybiański, który był pomysłodawcą i koordynatorem naszego projektu.
Prezentacja CTE – prezes Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość Krzysztof Brzozowski
W spotkaniu wziął udział pan Ryszard Sobański, prezes zarządu MZEC Świdnica sp. z o.o. wraz z zespołem kierującym projektem, a także pan Robert Spencer, prezes i współwłaściciel firmy Fluid Dynamics International Ltd.
Przedstawiciele MZEC Świdnica
Ze strony Politechniki Wrocławskiej byli obecni panowie dr inż. Tomasz Hardy, realizujący część gazową badań
Prezentacja części gazowej – dr inż. Tomasz Hardy
oraz dr inż. Tomasz Koźlecki, odpowiadający za laboratoryjne i przemysłowe badania urządzeń uzdatniających wodę.
Prezentacja części wodnej – dr inż. Tomasz Koźlecki
Niezwykle interesujące wyniki badań skłoniły wszystkie strony projektu do jego kontynuacji w celu oceny długoterminowych efektów oddziaływania urządzeń. Wytypowano kolejne lokalizacje w MZEC Świdnica w celu prowadzenia dalszych badań nad odkamienianiem oraz postanowiono pozostawić urządzenie Fueltron™ w dotychczasowej lokalizacji na następny sezon grzewczy.
W trakcie spotkania Innovenergy sp. z o.o. podpisała deklarację członkowską Porozumienia Kooperacyjnego Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy i tym samym stała się pełnoprawnym członkiem Klastra CTE powstałego w roku 2009, w którego skład wchodzi ponad 50 podmiotów, w tym uczelnie (4 wydziały Politechniki Wrocławskiej),
jak i przedsiębiorstwa (pracownie architektoniczne, dostawcy technologii OZE, producenci energooszczędnych materiałów budowlanych, instalatorzy i projektanci, deweloperzy).
Przyjęcie Innovenergy do Klastra CTE
(od lewej wiceprezes Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość Marek Rybiański, prezes Innovenergy Tomasz Hubert Cioska, dyrektor CTE Sławomir Rataj i prezes Fluid Dynamics International Ltd Robert Spencer)
Przed Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, stoją od lewej:
prezes Fluid Dynamics International Ltd Robert Spencer,
wiceprezes Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość w Świdnicy Marek Rybiański
i prezes Innovenergy sp. z o.o. Tomasz Hubert Cioska
3 lipca 2014
We współpracy z DotPay uruchomiliśmy sprzedaż ratalną urządzeń.
1 lipca 2014
Zainaugurowaliśmy oficjalnie sprzedaż domowych urządzeń odkamieniających Limetron™ produkcji Fluid Dynamics International Ltd (http://www.treatwater.com/).
30 czerwca 2014
Zakończyliśmy realizację Dolnośląskiego Bonu na Innowacje Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej realizowanego w Zakładzie Spalania i Detonacji Instytutu Techniki Cieplnej i Mechaniki Płynów PWr Pracami kierował p. dr inż. Tomasz Hardy, adiunkt Tematem prac badawczo rozwojowych realizowanych w ramach Bonu była modyfikacja właściwości mieszanki paliwowo-